Twin Spin Deluxe

Shfaqje

Ky promovim është subjekt Termat dhe Kushtet

Twin Spin Deluxe™

Twin Spin Deluxe™ is a video slot with Cluster Pays having six reels that is set on the 6x5 grid. The slots reja linje janë mundësuar nga NetEntertinament Software. Slot është mbi të gjitha simbolet e vjetra të moshës, duke përfshirë simbolet bar përzier me fruta të ndryshme duke i dhënë asaj simbolet neoni dritat verbuese. Rreptësisht Cash Slots është i sigurt për të siguruar ju me një përvojë të mahnitshme të lojrave ju ofruar grafika e bukur dhe muzikë tingujt ngjan arcade style.

Shop fruta

The gameplay i ri online Slots

Të fillojnë të luajnë këtë slot ylber, ju duhet të vënë një bast që mund të shkojnë nga 0.01 te 1. Butoni tjerr do të fillojë rradhës rrotullat dhe opsionin Autoplay do të mbajtur atë në lëvizje pa asnjë ndërprerje për një numër të caktuar të kohës. Grafika e çarë janë futuristic dhe sfond muzikë të kujtuar e Ibiza klub nate. Simbolet e ndryshme të lojëra elektronike të reja online të përfshijnë kartat e luajtur - krik, mbretëreshë, mbret, dhe Ace së bashku me simbolet e larta-vlerësuar si 7S kuqe, bare, vishnje, dhe këmbanat. Simbolet kanë marrë përfunduar neoni.

Slots mirë për Pagim

Karakteristika të veçanta të ofruara nga rreptësisht Slots para të gatshme

Për të formuar kombinimet fituese në këtë lojëra elektronike të reja në linjë, ju duhet të krijoni bistakët e nëntë ose më shumë e simboleve të ngjashme. Një grup mund të formohet me simbolet ulje deri adjacently në pozicionet horizontale ose vertikale. Simbolet kartë e lojës mund të shpërblejë deri në 100x aksionet totale për ulje deri me 30 në një grup. Simbolet këmbanat dhe qershi mund të paguani ju deri në 250x aksionet, bare dhe 7s kuqe mund t'ju japin me 500x shuma totale për marrjen 30 në një grup. Simboli më i paguar është diamanti blu që mund të paguani ju 1000 herë shuma totale për marrjen 30 simbole të ngjashme në një grup. Në funksion Twin Reel, një rrotullim fillon me rrotullat ngjitur binjake të ngjashme të cilat janë të lidhura së bashku. Këto reels binjake në lojëra elektronike të reja në internet mund të zgjerohet për të marrë përsipër nga 3 te 6 reels ngjitur lidhura ku simboleve të njëjta të shfaqet duke ndihmuar për të krijuar grupe të mëdha.

Për të përmbledhur

i përgjithshëm, lojëra elektronike të reja online janë konsideruar të jetë medium grindje Video slot që ka potencial për të paguar ju deri në 1000 herë shuma totale për një shëtitje. Slot përmirësuar grafikisht ka marrë një RTP e 96.6% që është e mjaftueshme për të mbajtur lojtarët rrinë në lojë dhe të përpiqen për të fituar pagesa të mëdha.