Football Star

Shfaqje

Ky promovim është subjekt Termat dhe Kushtet

Ylli i Latest Football nga Microgaming

Strictly Cash paraqet Football Star mbajtur atë që ju fitoni rrotullime falas nga Microgaming. futet në 2014 Gjatë Kupës së Botës FIFA, Ky 5-mbështjell Video slot game shpejt u ngjit në tabelë popullaritet.

Ajo kombinon interesat tuaja në lojrave dhe futboll për të paraqitur një Slots lojë ngjyra e futbollit ku ka rrotullime falas dhe ju mund të mbani atë të fitojë.

Keep What You Win Free Spins

Luaj Futboll Star e cila është një nga më të mirë Mbajeni atë që ju Win rrotullime falas lojë - Hyr Tani!

Kjo mbajtur atë që ju fitoni rrotullime falas lojë e zhvilluar nga Microgaming dhe ekspozuar nga rreptësisht Cash ka një temë të futbollit. Sfondi Layout grafike është ai i një stadium futbolli. Atje jane 5 ndjehet dhe 3 rreshtat e populluara nga simbolet e gjyqtarët, palë çizme të futbollit në të shtëna të kuqe dhe të veprimit të lojtarëve në mes të lojës. Pra, të bashkohen me ne dhe të gëzojnë!

Football Star

Loja është ndërtuar me një 243 Mënyra për të fituar. Efektet zanore janë në përputhje me temën dhe mund të mbajë ju engrossed në një lojë tronditës të lojëra elektronike, ku ju mund të mbani atë të fitojë me rrotullime falas.

Si për të luajtur

Bast minimale që mund të vënë bast është 0.50 dhe maksimale është 50. Nuk është një çmim i parë i 250 herë bast fillestar të pres shumë, si dhe.

Karakteristikat e veçanta të Futbollit Star Game

Best Slots For Payout

Disa karakteristika të veçanta të kësaj loje përfshijnë

  • Karta e egër Stacked - një kartë me Futbollit yll logo që shfaqet në shtjellë 3, 4 dhe 5. Ka më shumë se 40 i këtyre kartave në rrotullat. Ato mund të përdoren si një zëvendësim për të gjitha simbolet e tjera përveç whooshing të shpërndaj futbollit për të bërë një kombinim fitues.
  • Tipari Striking Wild - Kjo është shkaktuar rastësisht dhe mund të kthehet të mbështjell egra në çdo kohë. Në këtë kohë ajo është e mundur për të marrë 40 kartat e egra. Gjatë këtij funksion të lëkundet kodrina funksion bëhet joaktiv.
  • rrotullime falas - Bazuar në numrin e kartave të shpërndajnë (kartë futbollit) ju mund të merrni ndonjë numër të rrotullime falas. Një minimum prej 3 shpërndan karta do të merrni ju 15 rrotullime falas. 4 Kartat shpërndaj do të merrni ju 20 rrotullime falas dhe 5 Kartat shpërndaj do të merrni ju 25 rrotullime falas. Pjesa më e mirë është që ju të merrni për të mbajtur atë që ju fitoni rrotullime falas.
  • Cascading lëkundet - Kjo vjen në lojë gjatë rrotullime falas. Kjo ju ndihmon të merrni më të fituar kombinime dhe të fitojnë një koeficient të 10 për shpërblime tuaj.
  • kolaps lëkundet - Simbolet që formojnë kombinime fituese priren të zhduken dhe simbolet e reja të zërë vendin e saj formimin kombinime të reja.
Keep What You Win

Pagesat me Futbollit Star

Në rreptësisht Cash, Star Football mbajtur atë që ju fitoni rrotullime falas slots lojë ka parë një kthim mesatare për lojtar (RTP) shkalla e RTP 96-97%. Pra, si një lojtar, ka shanset më të larta që ju të merrni për të mbajtur atë që ju të fitojë me rrotullim të lirë.

Some of the highest payouts are

Gëzojnë lojrave tuaj në mbaj çfarë ju fitoni rrotullime falas lojë Futboll yll në rreptësisht Cash.

mbajtur Çfarë ju fitoni rrotullime falas - Mbani What You fitojë me Strictly Cash