Dragon fiton

Shfaqje

Ky promovim është subjekt Termat dhe Kushtet

Dragon fiton nga software Next Generation është një shumë e gëzuar slots video. ajo përmban 5 reels dhe 40 paguajë-vija dhe nuk janë krijesa mitike, i.e. dragonj. Dizajni i lojës është cartoony. Të lëkundet në lojë janë unike. Të lëkundet në lojë kanë një vështrim të pazakontë. Ata janë të mbushur me gems dhe sfond është ajo e një shkëmb të fortë. kjo slots game telefonit është një vend i caktuar në mënyrë rigoroze të holla të cilat mund të jenë të gëzuar në kazinove të ndryshme online.

gameplay-

Para se të bëjnë ndonjë gjë në lojë lojëra elektronike e telefonit, hapi i parë është për të vendosur në varg bast. Nuk është një console në të djathtë të të lëkundet, ku ju mund të vendosni baste. Të lëkundet mund të vënë në lëvizje duke përdorur "Play" button pranishëm. Tipar Autoplay mund të përdoret duke shtypur "Dy Shigjeta" button dhe do t'ju ndihmojë ju të luajnë për një numër të pandërprerë të vishet specifike. Madhësia monedhë mund të rregullohet duke përdorur "monedha" button. Gama e këtyre shkon nga 0.01 te 5.

simbole-

Të egra në lojë mund të, më vete, formojnë fituar kombinime dhe zëvendësues në fitore. Të gjitha simbolet në lojë lojëra elektronike e telefonit mund të zëvendësohet nga të egra, por shpërndaj. Simboli shpërndaj në lojë është një perlë blu me dragons praruar mbi të. në ulje 3 ose më shumë nga këto në rrotullat, fiton shpërndaj të shumëzuar me bastit totale. Vetëm 2, 3Rd dhe 4 reels mund të kthehet të egra në lojë lojëra elektronike e telefonit.

Karakteristika të veçanta-

Dragon vishet- Fiton që kanë një dragua në to do të plotësoj njehsor. Kur kjo meter merr të plotë, tri lloje të rrotullime falas mund të jetë shkaktuar. Dragons bërë pirg- Kur dragons kuqe janë shtuar në rrotullat, ata veprojnë si simbole shpërndaj. në marrjen e 3 dragons kuqe, të rrotullime do të retriggered. më shumë Dragons- Dragons në lojëra elektronike lojë e telefonit të kthehet artë dhe në krye të se gems ulje mund të kthehet artë. Simboli shpërndaj gjithashtu kthen arin dhe ulje 3 do të shkaktonte rrotullime falas.

rrotullime falas- në ulje 3 ose më shumë simbolet shpërndaj, e lirë vishet raunde do të aktivizohet. Më shumë Wilds funksion do të merrni ju 10-15 rrotullime falas. Çmimi do Wild lëkundet 5-10 rrotullime falas dhe ka shanset që ose të lëkundet do të kthehet krejtësisht të egra.

Slots Pa pagesë

i përgjithshëm, Dragon fiton është projektuar bukur rreptësisht slots monetare dhe ofron bonus janë bujar në aspektin e pagesa. Kthimi për lojtar përqindje është rreth 96.5%.