Wish Cleo-së

Shfaqje

Ky promovim është subjekt Termat dhe Kushtet

Wish Cleo-së, nga lojrave NextGen, është një cilësi supreme lojëra elektronike Mobile Casino lojë. Frymëzim për lojë është marrë nga kultura e lashtë egjiptiane. Ne loje, protagonist është Mbretëresha Cleopatra. Ajo ishte një figurë shumë e fuqishme në Egjiptin e lashtë. Ka shifra cartoon në lojë ndezjes së dritave disponimin. Sfond në lojë është e një vello të hollë. Kjo vello kufizohet nga ari. Kjo slots celular lojë kazino mund të jenë të gëzuar në kazinove të ndryshme, por kjo është një mënyrë rigoroze slots cash. Mundohuni sot për një përvojë e mrekullueshme.

Shop fruta

The gameplay i kësaj Slots Casino celular-

Wish Cleo-së përmban një gameplay shumë të thjeshtë. Për fillestaret, vendosur varg bast. Kliko në simbolin "Coin", duke klikuar në slider që do të shkojnë nga 0.01 te 1. Pastaj vendosur rrotullat në lëvizje duke klikuar mbi "Play" button. Nuk është një "Settings" menu, si dhe. Kliko në "Max Bet" për të vendosur bast të lartë të mundshme në lojë. Tipari "Autoplay" do të ju lejojnë të luajë pandërprerë.

simbole

E "Kleopatra Mbretëresha" simbol shërben si simbol të egra në lojë. Përveç simbol shpërndaj, kjo mund të zëvendësojnë për të gjitha simbolet e tjera. Simboli i egër vetëm mund të krijojnë fituar kombinime në qoftë se ju jeni në gjendje të tokës 2 ose më shumë nga këto në një rresht. Bonus Piramida është shpërndaj në celular Slots lojë kazino. ulje 3 shpërndan kudo në rrotullat do të krijojë fiton shpërndaj për ju. Ka karakteristika të veçanta në lojë që do të jetë shkaktuar nga simbolet shpërndaj. Këto përfshijnë Cleo së Parade dhe të përjetshme pasuri.

Extra Features

Parade Cleo-së-

Ky funksion i jep një pirg e malet e egra në rrotullën e pestë. Në tjerrje rrotullat, Kjo rafte lëviz një pozicion në të majtë. Në ulje tjetër pirg gjatë këtë funksion, lojtarët do të fitojë.

slots celular asnjë bonus depozitave

Riches përjetshme-

Kur ky tipar është shkaktuar, lojtarët të dhënë me 5- 10 rrotullime falas. Gjithashtu, 3 rrotullime super shtohen shumëzuesit. Lojtarët mund të pretendojnë 20 vishet në këtë. Metër Spin Super Vishet është një tjetër tipar emocionuese.

Tema sjell karakteristika të madh emocionuese në lojë. Karakteristika të bonus të bëjë lojë edhe më interesante. Në mënyrë rigoroze lojëra elektronike në para të gatshme, gjykonin këto ndihma janë mjaft bujare. Ju mund të gëzojnë këtë lojë celular Slots Casino në kazinove të ndryshme online për të holla. Bukurinë piktoreske e lojës e bën atë një vlerë të provoni.