Finn dhe Spin Swirly™

Shfaqje

Ky promovim është subjekt Termat dhe Kushtet

Finn dhe Spin Swirly është një nga Kazino Lojërat Phone Billing slot Video dhe ka pesë lëkundet dhe dhjetë paylines mundësuar nga NetEntertainment Software. Rreptësisht Cash Slots se do të ju merr në udhëtim aventurë në një vend të lumtur të Leprechaun. Të lëkundet janë slot është parë të jenë të vendosur në sfond shkëmbor ka një peizazh të mahnitshme të gjelbër, ku ju mund të shihni Leprechaun ulur në të majtë të luajnë lojë. Simbolet e folesë lëvizje në një labirint.

The gameplay i Kazino Lojërat Phone Billing

Për të filluar udhëtim në aventurë, ju keni nevojë për të vendosur një bast ku monedhë Emërtimi mund të shkojnë nga 0.01 te 2. Ju mund të filloni rrotullat me ndihmën e butonit Spin dhe Autoplay opsion ndihmon për të mbajtur rrotullat në lëvizje pa asnjë ndërprerje.

Të vetëm gjashtë simbolet e Kazino Lojërat çarë Telefon faturimit përfshijnë lis, perlë e kuqe, një tërfili me katër fletë, një patkua, dru gdhendur zemrat dhe simbolet lopatë. Simboli i egër i slot është e përfaqësuar nga ylli ari që është krijuar nga kombinimet fituese nuk përmbajnë asnjë simbol të egra. Gjithashtu, një simbol i rëndësishëm është se kjo është një pjesë e rëndësishme e një funksion të veçantë.

Online casino UK

Karakteristika të veçanta të ofruara nga rreptësisht Slots para të gatshme

Kazino Lojërat Telefon Billing slot ka marrë karakteristika të ndryshme të veçantë për lojtarët. Karakteristika të rastësishme mund të aktivizohet gjatë lojës bazë të vetë që mund të jetë ndonjë nga 'Starfall Wilds' ku mund të merrni simbolet Wild shtuar në rrotullat derisa ju të merrni ndonjë dorë fituar. 'Dragon Shkatërrojë' do të ju jap një fitore për të sigurt duke shkatërruar simbolet në një mënyrë për të bërë një kombinim fitues. 'Luck Irish "do të transformojë disa simbole në një mënyrë që ju të merrni një kombinim fitues. 'Magic Transformuar' do të transformojë lopatë dhe zemra simbolet në ato të lartë-vlerësuar. Rrotullime falas tipar i ofruar nga Kazino Lojërat Phone Faturimi çarë që merr shkaktuar një herë ju merrni simbolin kyç në mes të mbështjell që fillon nga thellësia e majtë. këtu, ju merrni rrotullime falas për të luajtur dhe nëse ju merrni çelësin përsëri në pozicionin e qendrës, ju merrni karakteristika të mëtejshëm të rastit që mund të jetë ndonjë nga Star Bar vishet, Lavë Lair Vishet, turi Lucky, ose Golden Pot duke ju dhënë vishet shtesë falas dhe shpërblime të tjera.

Për të përmbledhur

Duke pasur një RTP së 96.62%, slot Kazino Lojërat Telefon Billing ka potencial të madh për lojtarët për të marrë ata të fitojë pagesa të mëdha. Simbolet Cascading, gameplay mahnitshme, dhe karakteristika interesante të veçanta e bëjnë slot më shumë argëtim dhe zbavitëse.