Желби Клео

Прикажи

Оваа промоција е предмет на правила и услови

Желби Клео, од страна на NextGen игри, е врвен квалитет мобилни слотови казино игра. Инспирацијата за играта е донесена од страна на египетската култура. Во играта, главниот лик е кралицата Клеопатра. Таа беше многу моќна фигура во древниот Египет. Постојат цртан филм фигури во играта осветлува расположението. Позадина во играта е на тенок превез. Овој превез се граничи со злато. Овој мобилен слотови казино игра може да се ужива на различни казина, но тоа е строго пари слотови. Се обиде денес за прекрасно искуство.

овошје Магазин

Во игра на овој мобилен казино слотови-

Желби Клео е опремен со високо симплистички игра. За почеток, го прилагодите опсегот на обложување. Кликнете на знакот "Монета", со кликнување на лизгач кој ќе се движи од 0.01 до 1. Потоа во собата на макари во движење со кликнување на копчето "Play". Постои менито "Settings", како и. Кликнете на "Макс Бет" за да го поставите на највисоко можно облог на играта. На "Autoplay" ќе може да игра непречено.

симболи

Симболот на "Клеопатра кралицата" служи како Диви симбол во играта. Освен симбол растера, ова може да биде замена за сите други симболи. Дивите симбол сам може да креирате Победнички комбинации, ако сте во можност да слета 2 или повеќе од овие на една линија. Бонусот пирамида е растера во мобилни слотови казино игра. слетување 3 растура насекаде на репортажите ќе создаде растера победи за вас. Постојат посебни карактеристики во играта кои ќе бидат предизвикани од страна на растера симболи. Тие вклучуваат парада и Вечниот Богатството Клео.

Бенефиции

Парада Клео-

Оваа функција го дава магацинот на дивините на петтиот ролна. На врти репортажите, оваа оџакот се движи една позиција на лево. На слетување друг магацинот во текот на оваа функција, играчите ќе победи.

мобилни слотови без депозит бонус

вечниот Богатството-

Кога оваа опција се активира, играчите добиваат награда во 5- 10 бесплатни врти. исто така,, 3 супер врти се додаваат на мултипликатор. Играчите може да се тврди 20 се врти на овој. Спин метар Супер врти е уште една возбудлива карактеристика.

Темата носи голема возбудливи можности во играта. карактеристики бонус направи игра сите поинтересни. Во строго пари слотови, на премиите се прилично дарежлив. Можете да уживате во овој мобилен игра слотови казино на разни онлајн казина за пари. Сценската убавината на играта го прави вреди да се проба.