Близнак Спин Делукс

Прикажи

Оваа промоција е предмет на правила и услови

Близнак Спин Делукс™

Близнак Спин Делукс™ is a video slot with Cluster Pays having six reels that is set on the 6x5 grid. на нова онлајн слотови се напојува со NetEntertinament Софтвер. Слот е за сите стари возраст симболи, вклучувајќи бар симболи се меша со различни овошја симболи давајќи неонски блескавите светла. Строго Пари слотови е сигурно за да ви овозможи со неверојатна игри искуство обезбедување на вас убава графика и музика звучи личи аркада стил.

овошје Магазин

Во игра на нов онлајн слотови

За да почнете да играте оваа виножито слот, што треба да се постави залог, кој може да се движи од 0.01 до 1. копчето за вртење ќе почне вртење на макари и Autoplay опција ќе го водиш без никакви прекини за одреден број на пати. На графика на слот се футуристички и музиката во позадина потсетување на Ибица ноќен клуб. На различни симболи на нов онлајн слотови вклучуваат карти за играње - Џек, кралицата, кралот, и Аце, заедно со високо ценет симболи како црвена 7S, барови, цреши, и ѕвона. Симболите имаат неонски завршувањето.

Најдобра Slots за исплата

Посебни карактеристики понудени од страна Строго Пари Slots

Да се ​​формира Високата на тастатурата во оваа нова онлајн слотови, што треба да се создадат групи на девет или повеќе од слични симболи. А кластер може да се формираат со симболите слетување до adjacently во хоризонтална или вертикална позиции. симболи за играње картичка може да ве наградат до 100x вкупниот удел за слетување со 30 во кластерот. симболи ѕвона и Цреши може да ви плати до 250x клада, барови и црвена 7S може да ви награда со 500X вкупниот ризик за добивање на 30 во кластерот. Најплатените симбол е син дијамант, кој може да ви плати 1000 пати поголема од вкупниот ризик за добивање на 30 слични симболи во кластерот. Во Twin Ролна функција, спин започнува со соседните слични близнак макари кои се поврзани заедно. Овие два репортажите во новата онлајн слотови може да се прошири за да се преземе од 3 до 6 во непосредна близина поврзани ленти, каде што истите симболи се прикажани помага да се создаде поголеми јата.

Да ги сумира

Севкупно, нова онлајн слотови се смета за видео слот средна варијанса, кој има потенцијал да плаќаат и до 1000 пати поголема од вкупниот удел за центрифугирање. На графички подобрена слот го доби RTP на 96.6% што е доволно да ги задржи играчите се држи до играта и да се обиде да победи огромни исплати.