Финецот и swirly Спин™

Прикажи

Оваа промоција е предмет на правила и услови

Финецот и swirly Спин е една од Казино Игри Телефон регистрации видео слот со пет ленти и десет paylines напојува со NetEntertainment Софтвер. Строго Пари слотови ќе ве однесе на патување на авантура за среќен земјата на leprechaun. Репортажите се слот се гледа да се постави во карпести позадина има неверојатно зелени пејзажи, каде што може да се види leprechaun седи на левата страна играте играта. Симболите на потег за влезот на лавиринт.

Во игра на казино игри Телефон регистрации

За да почнете со возење на авантура, што треба да се постави залог каде монета името може да се движи од 0.01 до 2. Можете да почнете со ленти со помош на копчето Спин и Autoplay опција помага да се задржи на макари во движење без никакви прекини.

На само шест симболи на телефон платежна слот казино игри вклучуваат acorn, црвениот дијамант, четири детелина со, потковица, резба срца и лопата симболи. Дивите симбол на слот е претставена со злато ѕвезда што е создадена од страна Високата на тастатурата не содржи диви симбол. исто така,, симбол на клуч е таму дека е важен дел на еден од посебна карактеристика.

онлајн казино Велика Британија

Посебни карактеристики понудени од страна Строго Пари Slots

Казино игри слот телефон платежна има различни специјални функции за играчите. Случаен карактеристики може да се активира во текот на база на самата игра која може да биде било кој од "Starfall дивината", каде што ќе го добиете Диви симболи додадена на репортажите додека не се добие било освојувањето рака. 'Dragon уништи "ќе ви даде победа за сигурен со уништување на симболите во некој начин да се направи добитна комбинација. "Ирска среќа" ќе се трансформира во некои симболи во начинот на кој ќе се добитна комбинација. "Магијата трансформира" ќе се трансформира во лопата и срцето симболи во високо ценети оние. Слободен врти карактеристика понудена од страна Казино игри слот телефон платежна која добива се активира откако ќе добие клучен симбол во средината на ролна, која започнува од левата дното. тука, добивате слободен врти да се игра и ако добиете клучот повторно во средишната положба, добивате дополнителни случаен карактеристики што може да биде било кој од Стар Бар врти, Лава Lair врти, среќа Кригла, или Златен Пот ви даваат дополнителна слободни врти и дополнителни награди.

Да ги сумира

Имајќи RTP на 96.62%, Слот Казино Игри Телефон регистрации има голем потенцијал за играчите да се натераат да се освои голема исплати. симболи на каскадни, неверојатна игра, и интересни посебни карактеристики прават слот повеќе да се забавуваат и забавни.